CASELEARN

CaseLEARN to baza projektu w zakresie rozwiązywania case study. W tym roku przyjmie formę szkolenia poprowadzonego przez doświadczonego w tym zakresie prelegenta, który dostarczy wam pakiet cennej wiedzy. Jest on alumnem SKN Konsultingu i posiada doświadczenie w tematyce rozwiązywania studium przypadku. Wiedzę wyniesioną ze szkolenia będziecie mogli wykorzystać podczas warsztatów oraz w swojej przyszłej karierze zawodowej. Wykonajcie pierwszy poważny krok na swojej ścieżce kariery! Zapraszamy na wykład w poniedziałek 3.12 o godzinie 18 do Auli I w budynku C!
PONIEDZIAŁEK 3.12.2018 18:00

Tomasz Cergowski
McKinsey & Company


Tomasz podczas wykładu przekaże Wam wiedzę pomocną przy rozwiązywaniu studiów przypadku. W szczególności tych, z którymi będziecie mogli spotkać się na rozmowach rekrutacyjnych.
Tomasz studiował w Szkole Głównej Handlowej na Kierunku MIESI, FIR oraz Politechnice Warszawskiej na Kierunku MEiL. Obecnie pracuje jako konsultant biznesowy w McKinsey & Company, doradzając firmom z sektora handlu detalicznego oraz ubezpieczeń. Zanim dołączył do McKinsey zdobywał doświadczenie m.in. w Google i Procter & Gamble.