CASELEARN

CaseLEARN w tym roku przeżył rewolucję. Ograniczyliśmy liczbę wykładów do jednego, jakościowego, kompleksowego i przemyślanego szkolenia. Zmobilizowaliśmy dwóch zasłużonych weteranów SKNK, doświadczonych, utalentowanych i wprawionych w sztuce rozwiązywania case’ów jak nikt inny, aby przekazali wam swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Wykład zarówno wprowadzi was w same podstawy świata case study, jak i pomoże wam poprawić techniki, które już posiadacie. CaseLEARN nie tylko doskonale przygotuje was na serię warsztatów zawartych w następnym module, ale także wyraźnie poszerzy wasze horyzonty, ustrukturyzuje wasz tok myślenia oraz doda jakości waszemu podejściu do rozwiązywania problemów biznesowych.
Zapraszamy na wykład w poniedziałek 28.11 o godzinie 18 do Auli II w budynku C!
PONIEDZIAŁEK 28.11.2016 18:00

Łukasz Barański
Avon Strategy


Łukasz to jeden z duetu, który wprowadzi was w świat case study i objaśni wam podstawy i tajniki rozwiązywania studiów przypadku. Dwa lata temu Łukasz pełnił jeszcze funkcję prezesa Studenckiego Koła Naukowego Konsultingu, a czas jego rządów do dziś jest świetnie wspominany. Do dziś jego kariera zdążyła nabrać już imponującego rozpędu – niedawno wygrał polską edycję konkursu Nielsen Global Case Competition, a w Europie jego zespół zajął drugie miejsce.

Obecnie Łukasz pracuje w firmie Avon jako analityk w dziale Strategy, gdzie wcześniej odbywał praktyki. W międzyczasie zdobywał doświadczenie w dziale Finance and Accounting w firmie Procter & Gamble, gdzie zajmował się optymalizacją zarządzania kapitałem oraz inwestycjami. Miał również okazję pracować w globalnej firmie inwestycyjnej – NN Investment Partners, wcześniej znanej jako ING TFI (Łukasz był jednym z pracowników odpowiedzialnych za rebranding marki). Prywatnie Łukasz jest zafascynowany tematyką polityki.


Bartek Burkacki
Avon Strategy


Bartek to drugi z wcześniej wspomnianego duetu – razem z Łukaszem nauczy was wszystkiego, czego potrzebujecie, aby rozpocząć wasze przygody ze światem case study, a także aby doszlifować swoje umiejętności. Bartek również jest zasłużonym członkiem Studenckiego Koła Naukowego Konsultingu i również posiada spore doświadczenie w zakresie rozwiązywania studiów przypadku.

Podobnie jak Łukasz, Bartek pracuje obecnie jako analityk w dziale CE Strategy w firmie Avon, zostając w firmie po zakończeniu praktyk. Zanim rozpoczął przygodę z działem strategii w Avonie, zbierał doświadczenie jako specjalista w dziale operacji w banku Citi. Na swoim koncie ma również współpracę z McKinsey & Company a także firmą software’ową z doliny krzemowej – Devicescape. W trakcie studiów poszerzał swe horyzonty w ramach wymiany z Uniwersytetem w Granadzie. Hiszpania podbiła jego serce do tego stopnia, że w planach ma wyprowadzkę na Półwysep Iberyjski. Czas wolny od hiszpańskich plaż i prób podboju branży beauty lubi poświęcać na sporty walki oraz podróże.