Przejdź do treści

Power Bank do telefonu - ranking TOP 5

Powerbank jest urządzeniem elektronicznym stanowiącym źródło zapasowej energii dla mobilnych urządzeń takich jak tablet, smartfon czy laptop. Urządzenie pełni rolę przenośnej ładowarki dla innych sprzętów. Powerbank podłączany jest do danego mobilnego urządzenia, a następnie poprzez port USB przekazuje energię potrzebną do ładowania. Jego wielokrotne używanie jest możliwe dzięki budowie, powerbanki posiadają specjalne ogniwa litowo-jonowe, które nie zużywają się i mogą być wielorazowo doładowywane. Powerbanki obecne na rynku dostępne są w różnych kształtach i kolorach, natomiast najważniejsza jest ich pojemność. To od niej zależy, ile energii może kumulować powerbank i jak duży sprzęt naładuje. Poniżej przedstawiamy Ci ranking TOP powerbanków. Podpowiemy Ci, które powerbanki wybrać, aby spełniały swoją rolę oraz na co zwracać uwagę, aby okazały się wysokiej klasy sprzętem.

Jeśli planujesz zakup powerbanku, a nie umiesz zdecydować, jaki będzie najlepszy, przedstawiamy Ci ranking pięciu wysokiej jakości sprzętów.

Powerbank Disney Minnie Mouse Classic 5000

Pierwszym urządzeniem jest power bank w kształcie Myszki Minnie. Idealnie sprawdzi się dla dzieci, które już korzystają z urządzeń mobilnych lub osób, które lubią gadżety w ciekawych wzorach. To urządzenie jest niewielkich rozmiarów, bez problemu zmieści się w plecaku, torebce czy nawet kieszeni. Pojemność energii, którą posiada, wynosi aż 5000 mAh, co zapewnia wydajne ładowanie urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet. Kupując ten model, w zestawie otrzymasz także kompatybilny kabel z końcówką micro USB. Materiały, jakie wykorzystano do jego produkcji są najwyższej klasy tworzywem sztucznym. Power bank z serii Minnie Mouse idealnie sprawdzi się jako prezent dla najmłodszych czy nastolatki.

Powerbank Forever 8000 mAh – Travel Battery TB-008

Na czwartym miejscu uplasował się klasyczny, czarny model w kształcie prostokąta. Jego cena jest bardzo konkurencyjna, a jakość zadowoli nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Pojemność kumulacji energii, którą osiąga, wynosi 8000 mAh, dzięki czemu ładowanie z jego pomocą jest niezwykle wydajne i efektywne. Mimo dużej mocy jego rozmiary są niewielkie, przez co jest bardzo kompaktowym urządzeniem, które idealnie sprawdzi się podczas wypadu za miasto czy wycieczki pod namiot. Sposób ładowania jest szybki. Odbywa się za pomocą kabla, który dołączony jest do zestawu. Sam power bank ładowany jest klasycznie – za pomocą portu USB.

Powerbank 10000 mAh – Baseus Qpow z kablem Lightning

Trzecie miejsce w rankingu TOP5 powerbanków zajmuje urządzenie, które daje Ci możliwość ładowania aż czterech mobilnych sprzętów jednocześnie. Jego pojemność kumulowania energii jest ogromna, wynosi aż 10000 mAh. Dodatkowo jego design jest niezwykle ciekawy. Jest małym, poręcznym urządzeniem elektronicznym, w modnym czerwonym kolorze. Jego obudowa wykonana została z trwałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia oraz upadki. Podatkowo ten powerbank wyposażony jest w cyfrowy ekranik, który informuje o stanie jego naładowania.

Powerbank 10000 mAh – Baseus Adaman Metal

Kolejne urządzenie ładujące, to powerbank o mocy 10000 mAh. Z jego pomocą można naładować aż trzy urządzenia. Dodatkowo posiada możliwość podłączenia sprzętów niestandardowych, które posiadają port USB typu C. Ładowanie z jego pomocą jest szybkie i wydajne. Dodatkowo został wyposażony w inteligentny system, który zapobiega przeciążeniu i przegrzaniu, a także dostosowuje natężenie wydawania energii do sprzętu, który ładuje. Jego wygląd jest minimalistyczny, a możliwości nieocenione.

Powerbank 20000 mAh – Huawei CP22QC

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje powerbank marki Huawei. Jego pojemność jest imponująca, wynosi 20000 mAh. Dzięki temu bez problemu można ładować kilka sprzętów bez konieczności podłączania do zasilania samego powerbanku. Umożliwia podłączenie trzech urządzeń jednocześnie, w tym takich, które posiadają port USB typu C. Mimo posiadania ogromnej mocy jego wymiary są niewielkie. Bez problemu zmieści się w torebce czy plecaku. Wygląd jest klasyczny dla powerbanków. Występuje w białym kolorze. Materiały użyte do jego produkcji są wysokiej klasy tworzywami odpornymi na zniszczenia.

Etui silikonowe na telefon